Konkurs fotograficzny „Różne oblicza piękna – Elżbieta Dzikowska. Co robią kobiety, żeby się podobać?”

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych fotografii ukazujących najbardziej inspirujące stylizacje modowe mieszkanek miasta i gminy Kłobuck.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna zamieszkała na terytorium miasta i gminy Kłobuck. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą przedstawicieli ustawowych.

Prace konkursowe należy nadsyłać w załączniku na adres: biuro3@mokklobuck.pl. Prace muszą spełniać następujące kryteria:

• format o minimalnej wielkości 1984×2835 px;
  • rozdzielczość minimum 72 dpi;
  • zapis w formacie JPG.

Oceny nadesłanych prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku, w której jednym z jurorów będzie Elżbieta Dzikowska – podróżniczka, historyk sztuki, sinolog, reżyser i operator filmów dokumentalnych, autorka wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów i wystaw. Wraz z mężem, Tonym Halikiem, zrealizowała ok. 300 filmów ze wszystkich kontynentów oraz prowadziła cieszący się dużą popularnością podróżniczy program TV „Pieprz i wanilia”.

W konkursie przewidziane są nagrody za zajęcie I, II i III miejsca oraz wyróżnienia.

KARTA ZGŁOSZENIA

Jury w składzie:

• Elżbieta Dzikowska – podróżniczka, autorka książek i programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych oraz wystaw sztuki współczesnej;
  • Olga Skwara – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku;
  • Krzysztof Świtalski – fotografik,

postanowiło przyznać:
I miejsce – Izabeli Kielech
II miejsce – Ewie Szczerkowskiej

w Konkursie Fotograficznym na Najbardziej Inspirującą Stylizację Mieszkanek Miasta i Gminy Kłobuck zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!